You are not connected. Please login or register

» Recycle Bin » My Computer » Support » Cum fac sa nu ma mai redirectioneze de pe google.com pe google.ro

Cum fac sa nu ma mai redirectioneze de pe google.com pe google.ro

Go down  Message [Page 1 of 1]

Dranzer

Moderator
Bună ziua,

Eu am un laptop nou cumparat din SUA, dar eu locuiesc în Romania în acest moment. Când am incercat sa intru pe [You must be registered and logged in to see this link.] pentru a efectua o căutare, se modifică automat in [You must be registered and logged in to see this link.] Asta mi sa întâmplat si pe alte calculatoare, aşa că am ştiu că dacă fac clic pe [You must be registered and logged in to see this link.] în limba engleză", el merge la [You must be registered and logged in to see this link.] Dar cu laptop-ul meu imediat merge înapoi la [You must be registered and logged in to see this link.] şi dacă am efectua o căutare, dă rezultate în romana primul. Căutarea de imagini sau ştiri este chiar mai dureroasa. Ar putea cineva să-mi spună cum să modifc setările, pentru a putea folosi in loc de [You must be registered and logged in to see this link.] varianta in engleza si anume [You must be registered and logged in to see this link.]

View user profile

Speedy

Owner
Incearca sa scrii "/ncr" dupa adresa google pe care vrei sa ajungi. te duce pe ea fara sa te mai redirectioneze.

[You must be registered and logged in to see this link.] = google.com
[You must be registered and logged in to see this link.] = google.co.uk
[You must be registered and logged in to see this link.] = google.ro

Ar trebui sa fie la fel pe toate calculatoarele.

sau intri direct pe serverul lor
[You must be registered and logged in to see this link.] = google.com

View user profile http://klubzone.forumgratuit.ro

Dranzer

Moderator
Multumesc mult. Functioneaza.

View user profile

Speedy

Owner
Cu placere. topicul va ramane deschis in caz ca mai are cienva nevoie de informatii suplimentare.

View user profile http://klubzone.forumgratuit.ro

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]