Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Plangere recuperare iteme

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Plangere recuperare iteme Empty Plangere recuperare iteme 2010-07-13, 02:02

SmYLe

SmYLe
User

nick excel ceva de genu..

Deci am dat si eu charu de elf la guild la unii ca sa crestem mai bine
1 dintre ei a dat la altu de incredere tot elfa ca sa creasca si acel player mai bine... dar acel player cu nesimtire a incercat si alt nume la account si a intrat pe al meu.. si mia furat aripi,arma.arme, jwl iteme s.a

si acel player sigur a dat mai departe ce a mai luat dp mine... dar as dori sa primesc contul lui pt recuperare

Si sa-l asteptam pe Flawess cu printu pt ca ia zis ca el ia facut 1 print cand nea injurat si a zis pa... ... bla bla reiese din acel print ca el a furat.. si dk nu te poti uita in LOgs ca sa fim siguri mersi .

2Plangere recuperare iteme Empty Re: Plangere recuperare iteme 2010-07-13, 02:43

Dementu

Dementu
Administrator

cand o sa se puna printru o sa rezolv prb dar cu itemele perdute nus ce sa zic o sa vad

3Plangere recuperare iteme Empty Re: Plangere recuperare iteme 2010-07-14, 01:21

kappyIsFlawless

kappyIsFlawless
User

Print 1 : Plangere recuperare iteme Screen071314380001.th

Print 2 : Plangere recuperare iteme Screen071314380002.th


P.S. : Mentionez ca limbajul si partea in care am zis ca am vorbit cu adminul au fost scrise pentru a-l face sa recunoasca .

4Plangere recuperare iteme Empty Re: Plangere recuperare iteme 2010-07-14, 23:19

Dementu

Dementu
Administrator

nu pot rezolva nik daca ai dat contu nu am ce sa fac asa ca loked

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum